dubizzle used watches dubai ioffer website fendi replica handbags woman body pictures check watch authenticity by serial number replica gucci rolex 557 cartier must 21 replica louis vuitton replica handbags breitling bezel parts kate spade watches review dior replica

Paket AAT (Biopak)

Biopak, evsel atıksuların arıtımında kullanılmak üzere dizayn etmiş olduğumuz, aerobik arıtma sistemidir. Turistik tesisler, yazlık siteler, şantiye sahaları ve üretim tesisleri gibi düşük nüfusa sahip çevrelerin atısu arıtma ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve 50 ila 2000 kişi eşdeğeri kapasitelerde üretilebilmektedir.

Biopak, atıksu arıtma tesislerinin ana üniteleri olarak bilinen ızgaralama, havalandırma, çökeltme, dezenfeksiyon ve çamur toplama ünitelerini ihtiva eder. Paketin normal işleyebilmesi için gerekli olan tüm ekipman, enstrüman, borulama ve kontrol panosu pakete dahildir ve istenmesi halinde monte edilir. Blower, control panosu ve dozlama pompasının yerleştirilmesi maksadıyla bir ayrı kontrol odası bulunmaktadır.

Biopak üniteleri 1987 yılından beri üretilmektedir ve kendini kanıtlamış çıkış kalitesi, kolay işletilebilmesi ve düşük bakım ihtiyacı biopak paket tip atıksu arıtma tesislerimizi dünya çapında en çok tercih edilen ürünlerimiz arasına yerleştirmiştir.